Last Mission

Witamy na stronie klanu Dodgeball


#1 2009-08-16 22:31:14

Stun

Vice-L

Zarejestrowany: 2009-08-16
Posty: 2
Punktów :   

Stun

Nick: Nie widać?
Wcześniejszy Nick: -
Imię: Gertruda
Ile czasu dziennie poświęcasz na Soldata: Różnie.
Ile grasz w DB: Nie wiem, chyba 3 miechy z przerwami.
Poprzednie klany: Duuuużooooo ich było, nie chce mi się wymieniać.
GG: 13027379
Dlaczego LM?: Bo Poti tu jest, a ja strasznie lubię Go wkurwiać :<
Masz mikrofon??: Nie.
Będziesz opłacał serwa na 1 shot 1 kill 7,32 miesięcznie: Jak mi się zachce xd


Zmieniłem trochę treść pytań, tak żeby były poprawne ortograficznie i interpunkcyjnie.
Laska, jak mnie przyjmiesz to daj mi moda bo swoimi tekstami kaleczysz język polski :<

Offline

 

#2 2009-08-17 01:07:34

Daisuke

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Stun

PHEHEHEHE xD Od kiedy masz na imię Gertruda ? Mi mówiłeś, że Hermiona . A co do twoje podania ... Więcej pokory to po pierwsze, a po drugie Chyba by wypadało napisać wcześniejsze klany przynajmniej 3 (Chociaż ja tego nie zrobiłem muwahuahuahau)  I też mogłeś swoje inne nicki też wypisać (Było ich pare). A i jeszcze jedno. Nie przeszkadza Ci to że jestem w tym klanie ? Przecież  mówiłeś, że mam "przejebane". HEHEHHEHEHE. A i moda byś dostał jakbyś zasłużył . A i w tym ile grasz w soldata to nie trzeba było liczyć ile godzin grałeś w soldata i łączyć tylko napisać np jak zaczełeś rok temu, żę grasz rok xD. A i pisz do Naraku: Naraku albo sraka albo lama a nie laska (bo się on zdenerwuje xD). A i w sumie ja potime nie znam więc w dupie mam czy będziesz go wkurzał ;P. PHEHEHEHEHE żartowałem z tym wszystkim i tak ja tu nie decyduje czy ktoś dojdzie czy nie eheheheh xD KRZYŻYK NA DROGE xD

Offline

 

#3 2009-08-17 09:06:56

Naraku

Lider

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 30
Punktów :   

Re: Stun

Przyjęty bo go znam


http://img349.imageshack.us/img349/4813/garfield1xp.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl www.socjologia2010sggw.pun.pl www.turniejefifa.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl